Ubytování ve Španělsku, Col?nia Sant Pere (Mallorca) v apartmánu 'Tres Pins'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Tres Pins, Col?nia Sant Pere
★★★

Španělsko, Mallorca, Col?nia Sant Pere

Španělsko, Mallorca, Col?nia Sant Pere
Číslo objektu: ES8410.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8410_1_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.793,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 100 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC.Terasa 30 m2, zahradní sezení 250 m2, zahradní nábytek, 3 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, žehlička, pračka. DRIAT030714
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní, útulný řadový dům 'Tres Pins', renovovaný v roce 2014, obklopen stromy.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: na ulici.Poloha: v centru obce Colonia de Sant Pere, centrální, klidná, živá, slunná poloha. Výhled z domu na hory.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 280 m2), zahrada (150 m2), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 100 m, supermarket 100 m, restaurace 100 m, písečná pláž 100 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 72 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:20
Mapa stránek ...