Ubytování ve Španělsku, Caimari (Mallorca) v rekreačním domě 'Santaellas'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Santaellas, Caimari
★★★★

Španělsko, Mallorca, Caimari

Španělsko, Mallorca, Caimari
Číslo objektu: ES8362.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8362_101_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.905,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Santaellas', 8-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, nadzemní suterén. Objekt vhodný pro 12 dospělý. Prostorné, částéčně renovovaný, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s plynové topení. Vstup na terasu. Salón s panoramatickým oknem s TV, plochá obrazovka a plynové topení. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x velký dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem s 1x dvoulůžko, vana/sprcha/bidet/WC, plynové topení a větrák. 1x velký dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko, plynové topení a větrák. Vstup na terasu. 1x velký dvoulůžkový pokoj se závěsem panoramatickým oknem, okno do dvora s 2x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (170 cm), koupelna/sprcha/WC, plynové topení a větrák. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s plynové topení. Koupelna/WC. Plynové topení. V horním patře: 1x velký dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem a větrák. 1x velký dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem, koupelna/sprcha/WC a větrák. Velký obývací pokoj s panoramatickým oknem. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. Podlahy z přírodního kamene. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Velmi pěkný výhled na hory, do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 26E16427/2017
Informace o domě (rezidenci)
Caimari: Velký, velmi pěkný, stylový dům 'Santaellas', obklopen stromy. V obci, 300 m od centra, klidná, slunná poloha, 20 m od lesa, 25 km od moře, 25 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s rostlinami a stromy, louka, bazén nepravidelného tvaru (6 x 4 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka, sušička. Potraviny 200 m, supermarket, restaurace, bar 250 m, pekárna 200 m, kavárna, letní předzahrádka 250 m, centrum dostupné pěšky během 3 min. Autobusová zastávka 600 m, písečná pláž 30 km oblázková pláž 30 km, kamenitá pláž 30 km, skalnatá pláž 30 km. Sportovní přístav 30 km, marina 30 km, golfové hřiště (18 jamek) 30 km, škola surfingu 30 km, škola plachtění 30 km, tenis 2 km, sportovní centrum 4 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 500 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Objekt vhodný pro 12 dospělý skupiny mládeže jen na dotaz. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. 1. patro je uzavřené a neobývané.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:04
Mapa stránek ...