Ubytování ve Španělsku, Búger (Mallorca) v apartmánu 'Joan Julia'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Joan Julia, Búger

Španělsko, Mallorca, Búger

Španělsko, Mallorca, Búger
Číslo objektu: ES8360.7.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8360_7_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 49.557,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojov dům pro 12 osob, 280 m2 na 3 podlažích, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a CD. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Obytná kuchyně s mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna, koupelna/WC, sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC.Terasa 70 m2, zahradní sezení 200 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, pračka, sušička. 1558
Informace o domě (rezidenci)
Velký, komfortní rodinný dům 'Joan Julia', renovovaný v roce 2006, obklopen stromy a poli.Zařízení domu: topení dřevem, klimatizace, solárium, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: na ulici.Poloha: klidná poloha na kopci. Výhled z domu na hory a na krajinu.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 500 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 200 m2), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 10 m x šířka 5 m), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 200 m, potraviny 200 m, supermarket 200 m, restaurace 200 m, písečná pláž 15 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Búger:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec s 1'000 obyvatel, na severu ostrova, 43 km severo-východně od Palma de Mallorca, 20 km jiho-západně od Port d'Alcúdia, 20 km jižně od Ca'n Picafort. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:42
Mapa stránek ...