Ubytování ve Španělsku, El Escorial (Madrid) v rekreačním domě 'Urb Pinosol'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Urb Pinosol, El Escorial
★★★

Španělsko, Madrid, El Escorial

Španělsko, Madrid, El Escorial
Číslo objektu: ES4060.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es4060_130_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.203,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 225 m2. Zkosený, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x skládací lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Topení. 2x terasa. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Dům 'Urb Pinosol', rok výstavby 2005. V obci 47 km od centra Madrid, mimo obec, 3 km od centra El Escorial, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'700 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril, atrakce v blízkosti: Monasterio de San Lorenzo, Casita del Príncipe.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, El Escorial:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.028 m n.m.
Místo známé královským klášterem San Lorenzo del Escorial a dalšími zajímavými místy jako La Casita del Príncipe nebo Real Coliseo de Carlos III. Snadná přístupnost vlakem nebo autobusem ze stanice Moncloa. Největší slavnost San Lorenzo 10. srpna. Výlety do Sierra de Guadarrama a Valle de los Caídos. Útulná obec s 9'000 obyvatel, na západě regionu, dopravně výhodná poloha, 55 km severo-západně od Madrid, 55 km jiho-západně od Segovia. Supermarket, obchody, restaurace, pamětihodnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 12:58
Mapa stránek ...