Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca (Lanzarote) v apartmánu 'Villa Blanca'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Villa Blanca, Playa Blanca
★★★

Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca

Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca
Číslo objektu: ES6680.45.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6680_45_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.964,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 100 m2, jednoduché a komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a DVD. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna/WC a bidet.Terasa 50 m2, zahradní sezení 380 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka. VV-35-3-0000324
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní řadový dům 'Villa Blanca', rok výstavby 2006.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: garáž. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce, mimo obec Playa Blanca, klidná, slunná poloha. Výhled z domu na moře a na hory.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 500 m2), zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, vyhřívaný, délka 6 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 400 m, restaurace 2 km, zátoka ke koupání 1.8 km, písečná pláž 2 km, golfové hřiště 30 km, tenis 800 m, jízdárna 15 km, autobusová zastávka 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, známá, idylická obec, na jihu ostrova přímo u moře, 35 km od Airport (Arrecife). V obci: supermarket, obchody, potraviny, banka, restaurace, bar. Pozoruhodnosti Laguna de Janubio 13 km, Puerto del Carmen 30 km. Doprava letadlem: letiště de Lanzarote (ACE), 33 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:06
Mapa stránek ...