Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca (Lanzarote) v apartmánu 'Villa Mango II'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Villa Mango II, Playa Blanca
★★★

Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca

Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca
Číslo objektu: ES6680.35.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6680_35_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 37.965,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 120 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a CD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x vysunovací lůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC.Zahradní sezení 200 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní, útulný rodinný dům 'Villa Mango II', renovovaný v roce 2014, obklopen stromy a loukami.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu na ulici. Příjezd k domu možný celoročně.Okolí domu: koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, vyhřívaný, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), gril (k dispozici pouze pro Vás).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, známá, idylická obec, na jihu ostrova přímo u moře, 35 km od Airport (Arrecife). V obci: supermarket, obchody, potraviny, banka, restaurace, bar. Pozoruhodnosti Laguna de Janubio 13 km, Puerto del Carmen 30 km. Doprava letadlem: letiště de Lanzarote (ACE), 33 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.2.2019 13:33
Mapa stránek ...