Ubytování ve Španělsku, Agulo (La Gomera) v apartmánu 'Casa Rural Ramon'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Casa Rural Ramon, Agulo
★★★

Španělsko, La Gomera, Agulo

Španělsko, La Gomera, Agulo
Číslo objektu: ES6902.5.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6902_5_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.448,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov dům pro 4 osob, 93 m2, komfortní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí.Koupelna/WC.Terasa 100 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: pračka. CR-3860004
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, útulný rodinný dům 'Casa Rural Ramon'.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce, mimo obec Agulo (4km), klidná, slunná poloha. Výhled z domu na krajinu.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 2'000 m2), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 5 km, restaurace 2.5 km, písečná pláž 12 km. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 34 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:17
Mapa stránek ...