Ubytování ve Španělsku, Santa Lucia de Tirajana (Gran Canaria) v apartmánu 'Bungalow LIZM Campo Internacional'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Bungalow LIZM Campo Internacional, Santa Lucia de Tirajana

Španělsko, Gran Canaria, Santa Lucia de Tirajana

Španělsko, Gran Canaria, Santa Lucia de Tirajana
Číslo objektu: ES6270.7.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6270_7_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 27.101,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov byt 'Bungalow LIZM Campo Internacional', pro 6 osob, 80 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit, kabelová TV a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní kout, lednicí a mraznička.Koupelna/WC.Terasa, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, komfortní bungalov 'Bungalow LIZM Campo Internacional'.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: na ulici. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: obce Maspalomas, samostatně stojící, klidná poloha.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (ke spoluužívání).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Santa Lucia de Tirajana:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná vesnice s 65'000 obyvatel, na jihovýchodě ostrova, v kotlině, 52 km od Las Palmas, 20 km od Vecindario. Veškeré služby v místě. Pozoruhodnosti Parque Natural Pilancones 30 km, La Sorrueda 3 km. Doprava letadlem: letiště de Gran Canaria (LPA), 30 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:14
Mapa stránek ...