Ubytování ve Španělsku, Maspalomas (Gran Canaria) v apartmánu 'Villa San Agustin 10'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Villa San Agustin 10, Maspalomas
★★★★★

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas
Číslo objektu: ES6220.646.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6220_646_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 74.981,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojov dům pro 8 osob, 240 m2 na 2 podlažích, moderní a luxusní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit a stereo přehrávač. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha/WC.Terasa, zahradní nábytek.Další zařízení: sejf, žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, luxusní vilový dům 'Villa San Agustin 10'.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: garáž. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce San Agustín, na kraji obce, mimo obec Maspalomas, klidná, slunná poloha na pláži. Výhled z domu na moře.Okolí domu: venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: písečná pláž 2 km, golfové hřiště 7 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 3 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Maspalomas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.6.2018 15:52
Mapa stránek ...