Ubytování ve Španělsku, Maspalomas (Gran Canaria) v rekreačním domě 'SV 4'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě SV 4, Maspalomas
★★★★★

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas
Číslo objektu: ES6220.628.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6220_628_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 44.857,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 120 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a stereo přehrávač. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC a oddělené WC.Balkon, terasa, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička. 2016/3504
Informace o domě (rezidenci)
Nová, velká, moderní vilový dům 'SV 4'.Zařízení domu: klimatizace.Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo, garáž. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce, ve čtvrti Maspalomas-Campo Internacional. Výhled z domu na město.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (ke spoluužívání). Vytápění bazénu: příplatek (€30.- /noc, nutno zažádat při rezervaci a zaplatit na místě).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Maspalomas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:40
Mapa stránek ...