Ubytování ve Španělsku, Maspalomas (Gran Canaria) v apartmánu 'BeachFront Apartment Las Burras MG8'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu BeachFront Apartment Las Burras MG8, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas
Číslo objektu: ES6220.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6220_10_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.567,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'Burras MG8', pro 4 osob, 55 m2 v 4. patře, jednoduché a komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit, kabelová TV a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s mikrovlnka, trouba, gril, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/sprcha/WC.Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní bytový dům 'BeachFront Apartment Las Burras MG8'.Pračka (ke spoluužívání).Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce San Agustin, klidná poloha na pláži. Výhled z domu na moře.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, délka 15 m x šířka 6 m).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Maspalomas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:15
Mapa stránek ...