Ubytování ve Španělsku, Las Palmas (Gran Canaria) v apartmánu 'Beach Apartment Canteras Cícer 1?D'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Beach Apartment Canteras Cícer 1?D, Las Palmas
★★★

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas
Číslo objektu: ES6400.20.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6400_20_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.084,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt pro 2 osob, 55 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, kabelová TV a DVD. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Sprcha/WC.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, pěkný bytový dům 'Beach Apartment Canteras Cícer 1?D'.Zařízení domu: výtah, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce Las Palmas, centrální, živá poloha u moře. Výhled z domu na moře.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Las Palmas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město se nachází na severovýchodé ostrova a je největším městem celého souostroví.Je zřetelně rozděleno na dvě části: tou první je staré město s koloniální, andaluzskou atmosférou plné historických budov a druhou je přístav s výrazným turistyckým ruchem. Město, založené v 15. století, zažilo turistycký boom v šedesátých letech, díky svým úžasným klimatickým podmínkám a udržovanou sítí služeb. Mnoho různých slavností v průběhu celého roku (Karneval, svátek Božího téla,..) stejné jako kultirních akcí jako např. Zimní hudební festival nebo Mezinárodní přehlídka filmů v Las Palmas. Známé město, na severu ostrova, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 20:20
Mapa stránek ...