Ubytování ve Španělsku, Las Palmas (Gran Canaria) v apartmánu 'Beach House at Playa del Hombre'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Beach House at Playa del Hombre, Las Palmas
★★★★

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas
Číslo objektu: ES6400.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6400_1_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 148.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
11-pokojov dům pro 10 osob, 800 m2, jednoduché a komfortní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (DSL/LAN).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/sprcha/WC.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, žehlička, pračka, sušička. 2015/1624
Informace o domě (rezidenci)
Velký, pěkný, komfortní řadový dům 'Beach House at Playa del Hombre', rok výstavby 2010.Pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: klidná poloha u moře, na pláži. Výhled z domu na moře.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, vyhřívaný).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Las Palmas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město se nachází na severovýchodé ostrova a je největším městem celého souostroví.Je zřetelně rozděleno na dvě části: tou první je staré město s koloniální, andaluzskou atmosférou plné historických budov a druhou je přístav s výrazným turistyckým ruchem. Město, založené v 15. století, zažilo turistycký boom v šedesátých letech, díky svým úžasným klimatickým podmínkám a udržovanou sítí služeb. Mnoho různých slavností v průběhu celého roku (Karneval, svátek Božího téla,..) stejné jako kultirních akcí jako např. Zimní hudební festival nebo Mezinárodní přehlídka filmů v Las Palmas. Známé město, na severu ostrova, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:28
Mapa stránek ...