Ubytování ve Španělsku, Las Palmas (Gran Canaria) v apartmánu 'Las Canteras Seafront Apartment'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Las Canteras Seafront Apartment, Las Palmas
★★★

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas
Číslo objektu: ES6400.13.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6400_13_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.504,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt 'LZ84H Lanzarote', pro 2 osob, 70 m2 v 4. patře, útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, kabelová TV a DVD. Kouření zakázáno. Internet (DSL/LAN).Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha/WC.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka. 2016/1473
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný bytový dům 'Las Canteras Seafront Apartment'.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo, garáž. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce Playa de Las Canteras, centrální, živá, slunná poloha na pláži. Výhled z domu na moře a na krajinu.Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 20 m, potraviny 20 m, supermarket 20 m, restaurace 20 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 25 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Las Palmas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město se nachází na severovýchodé ostrova a je největším městem celého souostroví.Je zřetelně rozděleno na dvě části: tou první je staré město s koloniální, andaluzskou atmosférou plné historických budov a druhou je přístav s výrazným turistyckým ruchem. Město, založené v 15. století, zažilo turistycký boom v šedesátých letech, díky svým úžasným klimatickým podmínkám a udržovanou sítí služeb. Mnoho různých slavností v průběhu celého roku (Karneval, svátek Božího téla,..) stejné jako kultirních akcí jako např. Zimní hudební festival nebo Mezinárodní přehlídka filmů v Las Palmas. Známé město, na severu ostrova, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:28
Mapa stránek ...