Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria (Costa del Sol) v apartmánu 'Casa Latitoun'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Casa Latitoun, Rincón de la Victoria
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Rincón de la Victoria

Španělsko, Costa del Sol, Rincón de la Victoria
Číslo objektu: ES5510.565.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5510_565_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.336,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Latitoun', 3-pokojový řadový dům 120 m2 na 2 podlažích. Prostorné, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), otevřený krb, jídelní stůl, TV, stereo přehrávač, elektrická kamna a klimatizace. Vstup na terasu, východní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, gril). Vstup na terasu, východní orientace. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), elektrická kamna a klimatizace. Vstup západní orientace. 1x pokoj 25 m2 s 2x lůžko (100 cm), koupelna/WC, stereo přehrávač, elektrická kamna a klimatizace. Vstup na terasu, východní orientace. Koupelna/WC. Terasa 15 m2, východní orientace terasa 15 m2, východní orientace, zahradní sezení 30 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. CTC-201655311
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný, komfortní řadový dům 'Rincon Del Sol Laetitoun', rok výstavby 1995. Na kraji obce, 2 km od centra Rincón de la Victoria, klidná, slunná poloha, 150 m od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (15 x 5 m, 15.06.-15.09.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V domě: klimatizace. Supermarket 100 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka, písečná pláž 150 m. Golfové hřiště (18 jamek) 2.2 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Otevírací doba bazénu odpovídá nařízením v sídlišti.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 8 m n.m.
Útulná, idylická, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, na jihu regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 12 km východně od Málaga, 80 km východně od Marbella, 40 km západně od Nerja. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, noční klub, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, masáže. K tomu: lékárna, lékař. 2 km širokých a rozlehlých pláží s šedým pískem, půvabnou plážovou promenádou a kulinářskou nabídkou (m.j. pescaito frito, boqueron a las sardinas). Pozoruhodnosti: návštěva Casa Fuerte de Benzmiliana, jedna z nejlepších výstav vojenské architektury 18. století, jeskyně 'Cueva del Tesoro', nebo 'del Higuerom', kde lze poznat historii staré doby kamenné Rincon. Možnost využití golfového hřiště 'Anoreta Golf'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 50 m. Bazén. Aquapark 'Aquavelis', 16 km. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, A?oreta Golf 3 km, 1x další golfová hřiště v 18 - 20 km. Lanovky, 35 km. Půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:29
Mapa stránek ...