Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Tulipan 5' - Španělsko (Costa del Sol), Rincón de la Victoria. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Tulipán 5', 5-pokojová vila 140 m2. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, knihovna, TV, rádio a elektrická kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). 2x koupelna/bidet/WC. Lehátka (6x). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Tulipan 5, Rincón de la Victoria

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5510_145_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Tulipán 5', 5-pokojová vila 140 m2. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, knihovna, TV, rádio a elektrická kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). 2x koupelna/bidet/WC. Lehátka (6x). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 Auta). CTC-201654051
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2019 00:59
Mapa stránek ...