Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria (Costa del Sol) v rekreačním domě 'Tulipan 5'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Tulipan 5, Rincón de la Victoria
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Rincón de la Victoria

Španělsko, Costa del Sol, Rincón de la Victoria
Číslo objektu: ES5510.145.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5510_145_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 46.555,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Tulipán 5', 5-pokojová vila 140 m2. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, knihovna, TV, rádio a elektrická kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). 2x koupelna/bidet/WC. Lehátka (6x). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 Auta). CTC-201654051
Informace o domě (rezidenci)
Rincón de la Victoria: Klidná obytná čtvrť. Pěkná, útulná, komfortní vila 'Tulipan 5'. V obci 700 m od centra Rincón de la Victoria, klidná, slunná poloha ve svahu, 700 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 900 m2 s trávníkem 700 m2, bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.). WC u bazénu, altán (30 m2), terasa (20 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Příjezd vede až k objektu. Garáž. Supermarket 300 m, obchodní centrum 3 km, restaurace 600 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 750 m. Golfové hřiště (18 jamek) 2.8 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 8 m n.m.
Útulná, idylická, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, na jihu regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 12 km východně od Málaga, 80 km východně od Marbella, 40 km západně od Nerja. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, noční klub, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, masáže. K tomu: lékárna, lékař. 2 km širokých a rozlehlých pláží s šedým pískem, půvabnou plážovou promenádou a kulinářskou nabídkou (m.j. pescaito frito, boqueron a las sardinas). Pozoruhodnosti: návštěva Casa Fuerte de Benzmiliana, jedna z nejlepších výstav vojenské architektury 18. století, jeskyně 'Cueva del Tesoro', nebo 'del Higuerom', kde lze poznat historii staré doby kamenné Rincon. Možnost využití golfového hřiště 'Anoreta Golf'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 50 m. Bazén. Aquapark 'Aquavelis', 16 km. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, A?oreta Golf 3 km, 1x další golfová hřiště v 18 - 20 km. Lanovky, 35 km. Půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:04
Mapa stránek ...