Ubytování ve Španělsku, Marbella (Costa del Sol) v apartmánu 'Jardines Del Mar'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Jardines Del Mar, Marbella
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Marbella

Španělsko, Costa del Sol, Marbella
Číslo objektu: ES5720.112.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5720_112_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.732,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Jardines del Mar', 2-pokojový byt 60 m2, nadzemní suterén. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (135 cm), TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. Koupelna/bidet/WC. Terasa 15 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. VFT/MA/08877
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Jardines Del Mar'. V obci Marbella, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 100 m od moře. Společné: zahrada s trávníkem a stromy, bazén (15.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště, ping-pong. V rekreačním zařízení: výtah. Parkovací místo. Obchod 200 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka, písečná pláž 100 m. Tenis 100 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Marbella:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, proslulá, rušná obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 60 km jižně od Málaga, 80 km severo-východně od Algeciras. Veškeré služby v místě. Zajímavé staré město s úzkými ulicemi a restauracemi, se stravováním venku. Puerto Banus se změnilo v mezinárodní Jet-Set centrum. Za návštěvu stojí Playa de Naguetes, Puente Romano (římský most), Rio Verde, pláže los Monteros, Don Carlos a de las Chapas.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 28 km. Bazén. Sportovní přístav Puerto Banús. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Zábavní park 'Tívoli World' 40 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 13:55
Mapa stránek ...