Ubytování ve Španělsku, Málaga Puerto de la Torre (Costa del Sol) v rekreačním domě 'La Foza'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě La Foza, Málaga Puerto de la Torre
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Málaga Puerto de la Torre

Španělsko, Costa del Sol, Málaga Puerto de la Torre
Číslo objektu: ES5530.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5530_200_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 28.063,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 300 m2. Prostorné: jídelna s TV a DVD. Obývací pokoj s otevřený krb. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/bidet/WC (soukromý). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu. VITAR/MA/2093
Informace o domě (rezidenci)
Velký, pěkný dům 'La Foza'. Klidná, slunná poloha, 12 km od moře, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), zahrada 1'600 m2, bazén (6 x 9 m, 01.01.-31.12.). Gril. Příjezd (500 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Málaga Puerto de la Torre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá rybářská obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 6 km severo-západně od Málaga, 7 km od Playas de arena. Veškeré služby, Málaga, 6 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:32
Mapa stránek ...