Ubytování ve Španělsku, La Axarquía Torrox (Costa del Sol) v rekreačním domě 'Casa El Pino'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa El Pino, La Axarquía Torrox
★★★

Španělsko, Costa del Sol, La Axarquía Torrox

Španělsko, Costa del Sol, La Axarquía Torrox
Číslo objektu: ES5421.25.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5421_25_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.933,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov dům (samostatný), pro 4 osob, 50 m2, jednoduché a komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl a lednicí.Koupelna.Terasa, zahradní nábytek.Další zařízení: žehlička.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, jednoduchá vilový dům 'Casa El Pino'.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: mimo obec Torrox Park, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na moře, na hory, na krajinu a na město.Okolí domu: koupaliště (k dispozici pouze pro Vás), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3.8 km, potraviny 3.8 km, supermarket 3.8 km, restaurace 3.8 km, písečná pláž 3.8 km, autobusová zastávka 3.8 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:18
Mapa stránek ...