Ubytování ve Španělsku, Estepona (Costa del Sol) v apartmánu 'Vista Bahía'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Vista Bahía, Estepona
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Estepona

Španělsko, Costa del Sol, Estepona
Číslo objektu: ES5730.315.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5730_315_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.633,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/bidet/WC (soukromý) větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a větrák. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s podávací okénko. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na bazén a na pobřeží. K dispozici: pračka. Parkování č. 117. VFT/MA/03762
Informace o domě (rezidenci)
Bahía de Casares: Pěkný bytový dům 'Vista Bahía'. Mimo obec, 700 m od moře, 700 m plaz. Společné: pozemek, zahrada s trávníkem a stromy, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, parkovací místo č. 117. Obchod 1 km, supermarket 1.5 km, restaurace 1 km, písečná pláž 700 m. Golfové hřiště (18 jamek) 2 km. Atrakce v blízkosti: Cortesín Golf 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Estepona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušná obec, na jihozápadě regionu, dopravně výhodná poloha, 85 km jiho-západně od Málaga, 25 km západně od Marbella. Veškeré služby v místě. Jedno z nejdůležitějších rekreačních míst na Costa del Sol. V blízkosti je od roku 1981 přírodní kompex, Costa Natura, který se rozprostírá na stejném mořském břehu.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:29
Mapa stránek ...