Ubytování ve Španělsku, Estepona (Costa del Sol) v apartmánu 'Marina Bay'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Marina Bay, Estepona
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Estepona

Španělsko, Costa del Sol, Estepona
Číslo objektu: ES5730.108.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5730_108_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.766,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 73 m2 v 5. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC (soukromý). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. 2x balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. A53. VFT/MA/02450
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Marina Bay'. V obci, 1 km od centra, 50 m od moře, 50 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: 2 bazény (01.06.-30.09.). V domě: výtah. Společné garáže. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Obchod, potraviny 100 m, restaurace 10 m, písečná pláž 'Playa del Cristo' 50 m. Sportovní přístav 200 m, golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis 1 km, jízdárna 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Estepona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušná obec, na jihozápadě regionu, dopravně výhodná poloha, 85 km jiho-západně od Málaga, 25 km západně od Marbella. Veškeré služby v místě. Jedno z nejdůležitějších rekreačních míst na Costa del Sol. V blízkosti je od roku 1981 přírodní kompex, Costa Natura, který se rozprostírá na stejném mořském břehu.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:29
Mapa stránek ...