Ubytování ve Španělsku, Benajarafe (Costa del Sol) v apartmánu 'Girasoles 4b'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Girasoles 4b, Benajarafe
★★★

Španělsko, Costa del Sol, Benajarafe

Španělsko, Costa del Sol, Benajarafe
Číslo objektu: ES5495.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5495_140_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 27.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Girasoles 4B', 5-pokojová polovina dvojdomku 180 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Prostorné, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s otevřený krb, jídelní stůl, TV a klimatizace. Vstup na terasu, jižní orientace. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj, západní orientace, bez skříně s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), sprcha/bidet/WC a dvojumyvadlo. Vstup na zahradu. 1x pokoj, jižní orientace s 1x dvoulůžko (1 x 140 cm). 1x pokoj se střešní okno severní orientace s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). 1x pokoj, jižní orientace s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2, jižní orientace terasa 45 m2, severní orientace, zahradní sezení 30 m2, zahrada 40 m2, trávník. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Použití nafukovacích bazénů není povoleno. CTC-201654806
Informace o domě (rezidenci)
Benajarafe: Pěkný, útulný dvojdomek 'Girasoles 4b', 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 180 m od moře, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: terasovitá zahrada s trávníkem a stromy. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo, garáž. Supermarket 2 km, restaurace, bar 280 m, autobusová zastávka 240 m, písečná pláž 180 m. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Benajarafe:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 35 km východně od Málaga, 4 km od Torre del Mar, Chilches. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Hlavní místo provincie Axarquia u Malagy. Krásná krajina ve vnitrozemí, jako Valle de Trapiche y de Triana, jsou lehce dosažitelné, činí Velez Malaga ideálním výchozím bodem pro početné výlety. Za zmínku stojí zříceniny arabského hradu a staré město Velez Malaga, které si zachovalo něco z původního arabského šarmu. 4 km od pobřeží a pláží u Torre del Mar, La Caleta a Chilches.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:26
Mapa stránek ...