Ubytování ve Španělsku, Oropesa del Mar (Costa del Azahar) v apartmánu 'Jardines del Mar - Central'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Jardines del Mar - Central, Oropesa del Mar
★★★

Španělsko, Costa del Azahar, Oropesa del Mar

Španělsko, Costa del Azahar, Oropesa del Mar
Číslo objektu: ES9653.612.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9653_612_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.265,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Jardines del Mar - Central', 3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Vhodné pro rodiny. AT-32547-CS
Informace o domě (rezidenci)
Oropesa del Mar: Útulný, komfortní bytový dům 'Jardines del Mar I', rok výstavby 2009. V obci, 300 m od moře, 300 m plaz, na ulici, na hlavní ulici. Společné: zahrada trávníkem, bazén (20.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: terasa (10 m2), zahradní nábytek. V domě: výtah. Společné garáže č. 99. Potraviny, supermarket 200 m, restaurace, písečná pláž, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: dálnice 300 m od domu. Hlavní silnice 40 m od domu.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Oropesa del Mar:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Turistické městečko 20 km severně od Castello de la Plana a 13 km jižně od Benicassim. Penyiscola 65 km. Mezi zábavnimi parky Port Aventura a Tierra Mitica je Oropesa del Mar známá svým príjemným podnebím a přírodní krásou jemných písčitých pláží a zálivy, skalnatým pobřežím a na mořských produktech založenou gastronomii, ale také na historii svých stavebních památek, na slavnostech, přístav jachet, pitoreskní staré město a noční život. Slavnosti: 23. 06. (Sant Joan), 25. 07. (Sant Jaume), 1. neděle v ríjnu atd..
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařská sezona v Söldenu začíná 13.9.2019
V provozu bude Schwarze Schneide I, Schwarze Schneide II a vlek Karleskogl. Lyžovat se bude na sjezdovce číslo 32. Zatím budou platit snížené ceny skipasů € 25/den.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.9.2019 23:09
Mapa stránek ...