Ubytování ve Španělsku, Alcocéber Alcossebre (Costa del Azahar) v apartmánu 'Avda Valencia'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Avda Valencia, Alcocéber Alcossebre
★★

Španělsko, Costa del Azahar, Alcocéber Alcossebre

Španělsko, Costa del Azahar, Alcocéber Alcossebre
Číslo objektu: ES9650.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9650_200_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.586,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna 15 s TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Terasa 60 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. (Malé skříně v ložnicích). AT-28292-CS
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Avda Valencia'. V centru obce Alcoceber, 100 m od moře, na hlavní ulici. Parkovací místo, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, restaurace 30 m, autobusová zastávka 50 m, písečná pláž 100 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Alcocéber Alcossebre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 130 km jiho-západně od Tarragona, 120 km severo-východně od Valencia, 45 km severo-východně od Castelló de la Plana. Veškeré služby, Alcal? de Xivert, 9 km. Možnost výletů k ostrovům Islas Columbretas, malé skupině ostrovů sopečného původu.
informace pro letní ubytování
Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aquarama (Benic?ssim)', 35 km. Sportovní přístav. Vodní lyžování. Tenis. Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:31
Mapa stránek ...