Ubytování ve Španělsku, Chiclana de la frontera (Costa de la Luz) v apartmánu 'Brisamar - Novo Sancti Petri'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Brisamar - Novo Sancti Petri, Chiclana de la frontera
★★★

Španělsko, Costa de la Luz, Chiclana de la frontera

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Španělsko, Costa de la Luz, Chiclana de la frontera
Číslo objektu: ES5850.175.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5850_175_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.444,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Brisamar - Novo Sancti Petri", 4-pokojový řadový dům 90 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sedací vana/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (v délce 180 cm), elektrická kamna, klimatizace a horkovzdušná kamna. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (v délce 90 cm), elektrická kamna, klimatizace a horkovzdušná kamna. Koupelna/bidet/WC. Zahradní sezení 18 m2, trávník 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocený). CTC-2018015672
Informace o domě (rezidenci)
Novo Sancti-Petri: Část luxusní zástavby Novo Sancti-Petri (122.000 m2), ve známem golfovém klubu "Novo Sancti/Petri" s 27 jamkami a širokými cestami. Řadový dům "Brisamar - Novo Sancti Petri". 4 km od centra Chiclana, 1 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (15 x 7 m, 15.06.-15.09.). Venkovní sprcha. Obchodní centrum 1 km, písečná pláž 1 km. Golfové hřiště 250 m, jízdárna 300 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Chiclana de la frontera:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-východně od Cádiz, 110 km od Sevilla. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 21:53
Mapa stránek ...