Ubytování ve Španělsku, Deltebre (Costa Daurada) v rekreačním domě '2 Casas'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě 2 Casas, Deltebre
★★★

Španělsko, Costa Daurada, Deltebre

Španělsko, Costa Daurada, Deltebre
Číslo objektu: ES9588.605.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9588_605_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.236,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 Auta). Vhodné pro rodiny. 2 domácí zvířata (psi) povolena. HUTTE001092
Informace o domě (rezidenci)
Urb. Riumar 8 km od Deltebre: Pěkný, komfortní, samostatný dům '2 Casas', rok výstavby 2007. Klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 1.2 km od moře, 1.2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 200 m2 (oplocený), bazén (6 x 3 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Potraviny 200 m, supermarket 8 km, restaurace, bar 200 m. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Deltebre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 2 m n.m.
Malá obec s 10'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 75 km jiho-západně od Tarragona, 160 km jiho-západně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec v národním parku Ebrodelta v chráněné přírodní oblasti, obklopené rýžovými poli, hlavním zdrojem příjmu oblasti. Ideální pro rybáře (specielní kurzy rybolovu) v moři, nebo sladkovodních vodách. Pronájem středněvelkých rybářských člunů pro pobřežní lovení (max. 60 mil od pobřeží) pro lov velklých exemplářů§ jak v řece, tak i v moři. Turistické a cyklistické výlety po GR-92, autem k Ebrodelta, Montsia, Terra Alta, Priotar a Peniscola. V blízkosti Ebro výskyt insektů.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, vhodné pro děti. Plachtění. Tenis. Rybaření. Zábavní park 'Port Aventura (Salou)' 70 km. Letní slavnosti s kulturním a kulinárským laděním po celý rok. Cesty pro kola. Jízdy na člunu na řece.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:26
Mapa stránek ...