Ubytování ve Španělsku, Creixell (Costa Daurada) v rekreačním domě 'Angel Guimer?'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Angel Guimer?, Creixell
★★

Španělsko, Costa Daurada, Creixell

Španělsko, Costa Daurada, Creixell
Číslo objektu: ES9540.180.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9540_180_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.491,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 170 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. WC zvlášť. Boiler (50 l). V horním patře: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, rádio a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), klimatizace. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC, sedací vana/WC. Terasa 28 m2, terasa 35 m2, krytá. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena. HUTT005850
Informace o domě (rezidenci)
Dům 'Angel Guimer?'. 500 m od centra Creixell, slunná poloha, 2 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem 100 m2, ovocná zahrada. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 200 m, autobusová zastávka 150 m, písečná pláž 2 km. Tenis 700 m. Atrakce v blízkosti: Port Aventura 25 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Pozor prosím: hlavní silnice 200 m od domu. Hlavní silnice N-340, 200 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Creixell:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pláž s velice jemným pískem. Malá obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 75 km jiho-západně od Barcelona, 20 km severo-východně od Tarragona. Supermarket, obchody, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:30
Mapa stránek ...