Ubytování ve Španělsku, St Antoni de Calonge (Costa Brava) v apartmánu 'Mar Blau 1'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Mar Blau 1, St Antoni de Calonge
★★★

Španělsko, Costa Brava, St Antoni de Calonge

Španělsko, Costa Brava, St Antoni de Calonge
Číslo objektu: ES9458.560.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9458_560_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.298,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový řadový dům na 5 podlažích. Obývací pokoj s otevřený krb a TV. V horním patře: jídelna s jídelní kout a TV. 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (trouba). WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Ve 3. patře: 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 180 cm). Koupelna/bidet/WC. Terasa, zahrada 150 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Garáž. El.bojler 75 lt. HUTG16113
Informace o domě (rezidenci)
Mas Vila: Řadový dům 'Mar Blau 1'. V obci 1.5 km od centra St Antoni de Calonge, 800 m od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (01.05.-30.10.). Supermarket 500 m, restaurace 600 m, písečná pláž 'Torre Valenina' 800 m. Sportovní přístav 7 km, golfové hřiště 10 km, jízdárna 12 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, St Antoni de Calonge:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 510 m n.m.
Proslulá obec s 1'500 obyvatel, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jiho-východně od Girona, 110 km severo-východně od Barcelona. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. St.Antoni rozděluje záliv s Palamos. Zálivy, spojené s 'Paseo de Ronda', zajímavé a hodnotné cesty vedou až do Platja d´ Aro. Plážová promenáda, ideální pro jízdu na kole a kolečkových bruslích, jsou zde všechny služby a nabízí četné aktivity: pronájem vodních lyží, surfů, atd.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 2 km. Zátoka ke koupání. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Golfové hřiště 18 jamek, Sta. Cristina d'Aro.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 06:10
Mapa stránek ...