Ubytování ve Španělsku, St Antoni de Calonge (Costa Brava) v apartmánu 'Edificioo Florida'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Edificioo Florida, St Antoni de Calonge
★★★

Španělsko, Costa Brava, St Antoni de Calonge

Španělsko, Costa Brava, St Antoni de Calonge
Číslo objektu: ES9458.320.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9458_320_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.735,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (trouba). Koupelna/bidet/WC. Balkon. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Edificioo Florida', 5-podlažní, rok výstavby 1999. 1 km od centra Palamos, 200 m od moře, na hlavní ulici. V domě: výtah. Supermarket 200 m, restaurace 500 m, písečná pláž 'playa de Palamos' 200 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, St Antoni de Calonge:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 510 m n.m.
Proslulá obec s 1'500 obyvatel, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jiho-východně od Girona, 110 km severo-východně od Barcelona. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. St.Antoni rozděluje záliv s Palamos. Zálivy, spojené s 'Paseo de Ronda', zajímavé a hodnotné cesty vedou až do Platja d´ Aro. Plážová promenáda, ideální pro jízdu na kole a kolečkových bruslích, jsou zde všechny služby a nabízí četné aktivity: pronájem vodních lyží, surfů, atd.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 2 km. Zátoka ke koupání. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Golfové hřiště 18 jamek, Sta. Cristina d'Aro.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 17:45
Mapa stránek ...