Ubytování ve Španělsku, El Port de la Selva (Costa Brava) v apartmánu 'Guillen'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Guillen, El Port de la Selva
★★

Španělsko, Costa Brava, El Port de la Selva

Španělsko, Costa Brava, El Port de la Selva
Číslo objektu: ES9405.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9405_103_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.432,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj 16 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 135 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj 11 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 135 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, koupelna/bidet/WC. E-topení. Malý balkon 3 m2. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen ES. R000000001
Informace o domě (rezidenci)
Port de la Selva: Bytový dům 'Guillen', 4-podlažní. Centrální, slunná poloha, 25 m od moře, 25 m plaz. Veřejné parkoviště na ulici. Centrální parkoviště. Obchod 50 m, restaurace, bar, oblázková pláž 25 m, potápěčské centrum 100 m. Sportovní přístav 50 m, golfové hřiště (18 jamek) 22 km. Atrakce v blízkosti: Cadaqués 13 km, Golf Peralada 22 km, Casino Peralada 22 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, El Port de la Selva:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 12 m n.m.
Tradiční rybářská obec. Na pobřeží až k mysu Cap de Creus se nachází nespočet pláží a zátok s křišťálově čistou vodou a vyjímečnou mořskou flórou. Rozlehlá zátoka ideální pro vodní sporty. Krásný panoramatický výhled ze zámku San Salvador a kláštera Monasterio de San Pere de Rodes. Důležité informace ohledně rekreačního poplatku: účtuje se za osobu/den, na maximální dobu pobytu 7 dní a děti do 16 let jsou od něj osvobozeny. Rybářská obec s 800 obyvatel, na severovýchodě regionu, 8 km severo-západně od Cadaqués, 15 km severo-východně od Roses, 15 km východně od Figueres. Obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Golfové hřiště, Peralada 19 km. Rajtování, Pedret i Marz? 10 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:51
Mapa stránek ...