Ubytování ve Španělsku, Calonge (Costa Brava) v rekreačním domě 'Diana'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Diana, Calonge
★★

Španělsko, Costa Brava, Calonge

Španělsko, Costa Brava, Calonge
Číslo objektu: ES9456.151.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9456_151_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.264,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Diana', 4-pokojový dům 78 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. Kuchyně (myčka). Sedací vana/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm). Koupelna/bidet/WC. Topení. Výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 Auta). Pozor prosím: TV jen ES. Ložnice s celoplošnými koberci. HUTG004654
Informace o domě (rezidenci)
Mas Barcelo, 1 km od Calonge: Malý, stylový dům 'Diana'. 3 km od moře, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada (oplocená), bazén (6 x 3 m, 01.05.-30.10.). Gril, parkovací místo. Supermarket, restaurace 300 m, písečná pláž 'Sant Antoni de Calonge' 3 km. V zahradě kamenný stůl. Bazén ledvinovitého tvaru.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Calonge:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 36 m n.m.
Malá obec s 6'000 obyvatel, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 35 km jiho-východně od Girona, 105 km severo-východně od Barcelona. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Zámek a radnice z 11. století. V červenci/srpnu festival klasické hudby na zámku. Obec obklopují piniové lesy a lesy korkových dubů. Významná golfová hřiště v okolí (mezi 3-5 km). Různé rezidenční zóny se nacházejí na 3-5 km od St. Antoni de Calonge a Palamos. V letním období je možné snížení přísunu vody v urbanizacích. Golf v Pals 20 km.>.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:06
Mapa stránek ...