Ubytování ve Španělsku, Blanes (Costa Brava) v apartmánu 'Blanes Beach'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Blanes Beach, Blanes
★★★

Španělsko, Costa Brava, Blanes

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Španělsko, Costa Brava, Blanes
Číslo objektu: ES9470.96.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9470_96_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Blanes Beach', 4-pokojový byt v 3. patře. Prostorné a světlé, velmi účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na lodžii. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 190 cm), koupelna/bidet/WC. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 190 cm). Velká kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dolce Gusto)). Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 55 altura 1.90m. Vhodné pro rodiny. HUTG020715
Informace o domě (rezidenci)
Playa S'Abanell: Moderní, komfortní bytový dům 'Blanes Beach'. V centru obce Blanes, centrální, slunná poloha, 30 m od moře, 30 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: bazén (01.04.-30.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V domě: restaurace, bar, výtah. Parkovací místo č. 55 (kryté). Obchod 50 m, potraviny 100 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Blanes' 1 km, písečná pláž 'Playa S'Abanell' 30 m. Golfové hřiště 21 km, dětské hřiště 10 m. Atrakce v blízkosti: Marineland 2 km, Waterworld 5 km, Jardín Botánico Marimurtra 2 km, Jardín Botánico Pinya de Rosa 3 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Skupiny mládeže jen na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Blanes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné město, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jižně od Girona, 65 km severo-východně od Barcelona. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, boutique, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Malá rybářská vesnice s krásnoiu promenádou a zátokami v okolí. Mimoto má dvě botanické zahrady 'Pina Rosa' a 'Mutra'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Lloret de Mar 6 km. Rajtování. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:40
Mapa stránek ...