Ubytování ve Španělsku, Torrevieja (Costa Blanca) v apartmánu 'El Paraiso'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu El Paraiso, Torrevieja
★★★

Španělsko, Costa Blanca, Torrevieja

Španělsko, Costa Blanca, Torrevieja
Číslo objektu: ES9755.750.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9755_750_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.961,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'El Paraiso', 3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD, elektrická kamna a klimatizace. Vstup na lodžii, k bazénu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj 10 m2 s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (mikrovlnka) s podávací okénko, boiler (50 l). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. TV jen ES. VT-441631-A
Informace o domě (rezidenci)
Urb. El Paraiso: Bytový dům 'El Paraiso 01'. 1.5 km od centra Torrevieja, 500 m od moře. Společné: bazén (01.06.-30.10.). Dětské brouzdaliště. Supermarket, restaurace 500 m, autobusová zastávka 600 m, písečná pláž 800 m, skalnatá pláž 500 m. Golfové hřiště 15 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Torrevieja:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, rušná obec, na jihu regionu přímo u moře, 50 km jižně od Alicante, 67 km severo-východně od Murcia. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Každý pátek v ulicích bleší trh.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 20 km, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén vyhřívaný. Aquapark 'Aquopolis Torrevieja'. Sportovní přístav Marina Internacional. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Orihuela Costa 8 km, 4x dalši golfové hřiště v okruhu 8 - 12 km. Minigolf. Rajtování, Dehesa de Campoamor 10 km. Rybaření. Letní lyžování. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra Mítica Terra Natura' 100 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:20
Mapa stránek ...