Ubytování ve Španělsku, San Fulgencio La Marina (Costa Blanca) v rekreačním domě 'VILLA DEE MARIE'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě VILLA DEE MARIE, San Fulgencio La Marina
★★★

Španělsko, Costa Blanca, San Fulgencio La Marina

Španělsko, Costa Blanca, San Fulgencio La Marina
Číslo objektu: ES9784.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9784_300_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.349,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'VILLA DEE MARIE', 4-pokojová vila. Komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a mezinárodní TV kanály. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (trouba, 1 plotýnka - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. K dispozici: pračka. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen EN. AT-442891-A
Informace o domě (rezidenci)
PARTIDA DE LA MARINA 11 km od LA MARINA: Rodinný dům 'VILLA DEE MARIE'. 11 km od moře, 11 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: bazén nepravidelného tvaru (01.05.-30.10.). Zahradní sezení, parkovací místo. Atrakce v blízkosti: ELCHE 15 km, SAFARI PARK 16 km, TORREVIEJA 28 km, SANTA POLA 16 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2017 07:54
Mapa stránek ...