Ubytování ve Španělsku, Pego (Costa Blanca) v rekreačním domě 'Maxey'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Maxey, Pego
★★★★

Španělsko, Costa Blanca, Pego

Španělsko, Costa Blanca, Pego
Číslo objektu: ES9725.278.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9725_278_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.753,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Villa Maxey', 4-pokojová vila 128 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Prostorné a světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna/sprcha/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), klimatizace a horkovzdušná kamna. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, sprcha/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu, k bazénu. Velká terasa 18 m2, malá terasa 26 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory, na bazén a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Hlásič kouře. AT-447367-A
Informace o domě (rezidenci)
Monte Pego: Velmi pěkná, útulná, komfortní vila 'Maxey', 2-podlažní. Klidná, slunná poloha ve svahu, ve vilové čtvrti, oblast se slabým provozem, 7 km od moře, 7 km plaz, v zeleni, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, velká terasovitá zahrada rostlinami, bazén nepravidelného tvaru (4 x 8 m, hloubka 80 - 210 cm, 01.01.-31.12.). Úklid na vyžádání. Parkovací místo (3 x). Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Pego:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé město se 40.000 obyvateli, 90 km severovýchodně od Alicante, 100 km jihovýchodně od Valencie. Supermarkety, obchody, restaurace, bary, noční život. Nákupní centrum 'Poral de la Marina' v Odara, 8 km od Dénia. Dopravní spojení: rychlostní silnice, železniční stanice v místě, autobusové linky. Javea 8 km, Pego 20 km, Gandía 30 km. Golfové hřiště 'La Sella' s 18 jamkami. Malá dráha pro turisty 'Limón Express': Dénia-Benidorm-Alicante. Hrad, který se pyšní nad městem, nabízí nádherný výhled na celý region. Archeologické a etnologické muzeum. Řada náboženských a lidových slavností. Možnosti výletů na ostrov Ibiza (trajektem pouhé 3 hod.). Během období sucha mohou být stanovena omezení ve spotřebě vody a nesmí se pak pít voda z kohoutku. Vzhledem ke zvýšené stavební činnosti v celé oblasti se může stát, že se začne se stavbou, aniž by byla předem předána informace. V četných urbanizacích je nutný automobil. Pokud přiletíte letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC) 110km, Alicante-El Altet (ALT) také 110 km.
informace pro letní ubytování
20 km od pobřeží, zátoky, vodní sportovní aktivity. Golfové hřiště s 18 jamkami. Zábavní parky 50 km: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia, Mundomar. Potápění, plachtění, surfování. Turistické cesty, horská turistika.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2019 13:46
Mapa stránek ...