Ubytování ve Španělsku, Pego (Costa Blanca) v rekreačním domě 'Casa Dali'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa Dali, Pego
★★★★

Španělsko, Costa Blanca, Pego

Španělsko, Costa Blanca, Pego
Číslo objektu: ES9725.129.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9725_129_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.033,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Dali', 5-pokojový dům na 2 podlažích. Velmi pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit. Vstup na terasu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/bidet/WC. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (nespresso(No incl.)). WC zvlášť. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Malá kuchyně). Sprcha/WC. Velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). AT-433216-A
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkný, komfortní dům 'Dali', rok výstavby 2007. Ve čtvrti Monte Pego, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 8 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'000 m2, velká, pěkná, udržovaná zahrada rostlinami, květinami a stromy, bazén nepravidelného tvaru (10 x 5 m, hloubka 210 - 80 cm, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: slunná terasa, klimatizace. Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, supermarket 5 km, obchodní centrum 12 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 8 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 1 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Pego:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé město se 40.000 obyvateli, 90 km severovýchodně od Alicante, 100 km jihovýchodně od Valencie. Supermarkety, obchody, restaurace, bary, noční život. Nákupní centrum 'Poral de la Marina' v Odara, 8 km od Dénia. Dopravní spojení: rychlostní silnice, železniční stanice v místě, autobusové linky. Javea 8 km, Pego 20 km, Gandía 30 km. Golfové hřiště 'La Sella' s 18 jamkami. Malá dráha pro turisty 'Limón Express': Dénia-Benidorm-Alicante. Hrad, který se pyšní nad městem, nabízí nádherný výhled na celý region. Archeologické a etnologické muzeum. Řada náboženských a lidových slavností. Možnosti výletů na ostrov Ibiza (trajektem pouhé 3 hod.). Během období sucha mohou být stanovena omezení ve spotřebě vody a nesmí se pak pít voda z kohoutku. Vzhledem ke zvýšené stavební činnosti v celé oblasti se může stát, že se začne se stavbou, aniž by byla předem předána informace. V četných urbanizacích je nutný automobil. Pokud přiletíte letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC) 110km, Alicante-El Altet (ALT) také 110 km.
informace pro letní ubytování
20 km od pobřeží, zátoky, vodní sportovní aktivity. Golfové hřiště s 18 jamkami. Zábavní parky 50 km: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia, Mundomar. Potápění, plachtění, surfování. Turistické cesty, horská turistika.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2019 21:20
Mapa stránek ...