Ubytování ve Španělsku, Moraira (Costa Blanca) v rekreačním domě 'Alviento'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Alviento, Moraira
★★★

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira
Číslo objektu: ES9738.989.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9738_989_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.807,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 85 m2. Obývací pokoj 16 m2 s 1x místo ke spaní, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Lehátka. Nádherný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování. AT-441008-A
Informace o domě (rezidenci)
Castellons Vida: Útulný rodinný dům 'Alviento'. 6 km od centra Moraira, 2 km od centra Teulada, klidná, vyvýšená poloha. Společné: tenis. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2, zahrada, bazén (8 x 4 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Supermarket 1.7 km, restaurace 600 m, bar 1.7 km, písečná pláž 6.5 km. Golfové hřiště 5.5 km, tenis 300 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Moraira:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:08
Mapa stránek ...