Ubytování ve Španělsku, Moraira (Costa Blanca) v rekreačním domě 'Park Chalet'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Park Chalet, Moraira
★★★★

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira
Číslo objektu: ES9738.320.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9738_320_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 104.486,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Park Chalet', 6-pokojový dům 150 m2. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x francouzským lužkem, TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 3x sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (3 auta), garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. AT-440966-A
Informace o domě (rezidenci)
Llobella: Pěkný, útulný rodinný dům 'Park Chalet', obklopen stromy. 6.3 km od centra Calpe, 8.2 km od centra Moraira, klidná, slunná poloha, 20 m od moře, ve slepé ulici, v lese. Společné: pozemek 6'400 m2 (oplocený), velká, pěkná, udržovaná zahrada. Tenis, ping-pong. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná, udržovaná zahrada, bazén bez náhledu (32 m2, 01.01.-31.12.). Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: střešní terasa, ústřední topení, klimatizace. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 1 km, restaurace, bar 300 m, písečná pláž 'La Fustera' 1.5 km, zátoka ke koupání 20 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Moraira:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 21:15
Mapa stránek ...