Ubytování ve Španělsku, El Campello Villajoyosa (Costa Blanca) v rekreačním domě 'Casa Brasil'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa Brasil, El Campello Villajoyosa
★★★

Španělsko, Costa Blanca, El Campello Villajoyosa

Španělsko, Costa Blanca, El Campello Villajoyosa
Číslo objektu: ES9746.361.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9746_361_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.637,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Brasil', 4-pokojový dům 110 m2. Světlé, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 16 m2 s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj 8 m2, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj 6 m2 s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. Terasa 10 m2, zahradní sezení 200 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: TV jen ES. AT440459A
Informace o domě (rezidenci)
Jednoduchý, samostatný dům, obklopen stromy. Na kraji obce, 4 km od centra Bussot, klidná, slunná poloha, 12 km od moře, 12 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 1'000 m2 (oplocený), ovocná zahrada, bazén (5 x 8 m, hloubka 50 - 250 cm, 01.01.-31.12.). Parkovací místo (3 x) na pozemku. Supermarket 4 km, restaurace 4 km, bar 4 km, autobusová zastávka 4 km, písečná pláž 'El Campello' 12 km. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km. Atrakce v blízkosti: Terra Mitica Benidorm 43 km, Aqualandia Benidorm 43 km, Alicante 20 km, Bonalba Golf 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, El Campello Villajoyosa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velké, významné, rušné město, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km od Benidorm, 170 km od Valencia, 90 km od Murcia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum. K tomu: lékárna, lékař. Alicante, přímo na moři, pohodlné, typické středozemní město, které nabízí mnoho aktivit s příjemným podnebím, pohostinnými lidmi a silně vyvinutým obchodováním, intenzivní kulturní a sociální život. V létě se zde soustřeďuje zábava na přilehlých plážích San Juan a El Campello. Pro turistické zájmy: Esplanade 'Espana', katedrála 'San Nicolas', radnice, kostel Sta. Maria, hrad Sta Barbata atd. Svátek Hogueras San Juan (oheň) se slaví v noci 24. června. Další slavnosti: Verbena de San Pedro (25. - 29. června) Moros a Cristianos (4. - 8. prosince). V Alicante se vyplatí ochutnat 'paella valenciana' s jemnými rybami a mořskými plody.
informace pro letní ubytování
Pláž. Bazén. Aquapark 'Aqualandia', 45 m. Sportovní přístav Alicante. Plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mitica' 45 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:44
Mapa stránek ...