Ubytování ve Španělsku, Benitachell (Costa Blanca) v apartmánu 'Montecala'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Montecala, Benitachell
★★★

Španělsko, Costa Blanca, Benitachell

Španělsko, Costa Blanca, Benitachell
Číslo objektu: ES9711.828.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9711_828_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.844,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 105 m2 v 1. patře. Moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/WC. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). AT441178A
Informace o domě (rezidenci)
Benitachell: Rekreační osada 'Montecala', 3-podlažní, rok výstavby 2005. Ve čtvrti Cumbre del Sol, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 2 km od moře. Společné: 3 bazény (17 x 40 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, slunná terasa. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 3 km, obchodní centrum 1.3 km, restaurace 1.3 km, písečná pláž 'Arenal' 7 km, zátoka ke koupání 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Benitachell:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:26
Mapa stránek ...