Ubytování ve Španělsku, Benissa (Costa Blanca) v rekreačním domě 'Gavrena'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Gavrena, Benissa
★★★

Španělsko, Costa Blanca, Benissa

Španělsko, Costa Blanca, Benissa
Číslo objektu: ES9734.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9734_200_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.502,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Gavrena', 3-pokojový dům 76 m2 na 2 podlažích, nadzemní suterén. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály a klimatizace. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/WC a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj, bez okna s větrák. Otevřená kuchyně (malá trouba). Sprcha/WC. Topení. Zahradní nábytek, lehátka, lodžie. Do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž. Horní podlaží je uzavřené a neobydlené. AT-416376-A
Informace o domě (rezidenci)
Benissa Costa: Jednoduchý dům 'Gavrena'. 6.6 km od centra Moraira, 8.6 km od centra Calpe, v okrsku Buenavista, 1.6 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), zahrada, bazén (4 x 8 m, 01.01.-31.12.). Terasa, zahradní nábytek. Supermarket 1.4 km, restaurace 1.4 km, písečná pláž 5 km, zátoka ke koupání 1.6 km. Atrakce v blízkosti: Aqualandia, Mudomar, Terra Mítica, Terra Natura, y Benidorm Palace (Benidorm). Cisterna.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Benissa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 70 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař. Pobřeží se strmými skalami, zátokami ke koupáním a krásnými plážemi. Nejbližší písčité pláže v Moraia a Calpe. Auto nepostradatelné. Možnost provozu všech letních sportů, zábavy a organizovaných výletů. V sobotu bleší trh a trh starožitností. Benissa je známé místo svými slavnostmi 'Moros y Cristianos', koncem června. Golf 9 km. Krásná scenérie, když jsou mandlové stromy v květu (od konce ledna do začátku března). Možnost pronájmu Internetu (USB flash disk) za 39,95 Euro/týden - nutná rezervace předem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:19
Mapa stránek ...