Ubytování ve Španělsku, Barcelona (Barcelona) v apartmánu 'Sants-Montju?c Almeria'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Sants-Montju?c Almeria, Barcelona
★★★

Španělsko, Barcelona, Barcelona

Španělsko, Barcelona, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.825.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9510_825_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.410,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2 s TV, DVD, klimatizace a horkovzdušná kamna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (135 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Malý balkon. Výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez výtahu. HUTB005588
Informace o domě (rezidenci)
Sants: Starý bytový dům 'Sants-Montju?c Almeria', 6-podlažní. V obci 3 km od centra Plaça Catalunya, 5.5 km od moře. Veřejné kryté parkoviště 150 m, extra. Obchod, potraviny 150 m, restaurace 100 m, bar 20 m, pekárna 150 m, nádraží 'Estació de Sants' 1.1 km, metro 'L1/L5 - Plaça de Sants' 700 m, písečná pláž 'Barceloneta' 5.5 km. Dětské hřiště 20 m. Atrakce v blízkosti: Passeig de Gr?cia 3.5 km, Parc Güell 5.8 km, Plaça Catalunya 3.3 km, Sagrada Família 4.9 km. Pozor prosím: bez výtahu. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Barcelona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:32
Mapa stránek ...