Ubytování ve Španělsku, Sant Vicenç de Montalt (Barcelona – severní pobřeží) v rekreačním domě 'CASA GIULIA'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě CASA GIULIA, Sant Vicenç de Montalt
★★★★

Španělsko, Barcelona – severní pobřeží, Sant Vicenç de Montalt

Španělsko, Barcelona – severní pobřeží, Sant Vicenç de Montalt
Číslo objektu: ES9485.170.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9485_170_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 66.993,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'CASA GIULIA', 7-pokojová vila 350 m2 na 3 podlažích. Světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, na 2 rovinách s verandou s otevřený krb a jídelní stůl. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s malý jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Ve spodním patře: salón 60 m2 s panoramatickým oknem s TV. Vstup na zahradu. V horním patře: 1x velký pokoj s verandou s 1x lůžko (160 cm), koupelna/bidet/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna/bidet/WC. Zařízení ve stylu art nouveau. Balkon, velká terasa, malá terasa, zahradní sezení. Balkónový nábytek (zahradní gril mobilní). Velmi pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Bez parkovišté. HUTB014415
Informace o domě (rezidenci)
Velká, útulná, komfortní vila 'CASA GIULIA', 2-podlažní, obklopen stromy. Na kraji obce, 500 m od centra Sant Vicenç de Montalt, klidná poloha ve vilové čtvrti, 200 m od lesa, 2.1 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná terasovitá zahrada s trávníkem, bazén hranatý (8 x 4 m, hloubka 120 - 3 cm, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, altán. V domě: pračka. Neupravený příjezd (200 m přírodní cesta). Veřejné parkoviště na ulici. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Sant Vicenç de Montalt:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pobřežní obec s cca 4500 obyvateli, 35 km severně od Barcelony. Krásná plázová promenáda, 2 km od termálních lázní v Caldes d'Estrac a 10 km od přístavu Mataro, s množstvím kulinářských nabídek. Veškeré služby v obci, písčitá pláž. Slavnost Fiesta Major počátkem srpna. Nádraží v Caldes d'Estrac.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:32
Mapa stránek ...