Ubytování ve Španělsku, Sant Andreu de Llavaneres (Barcelona – severní pobřeží) v rekreačním domě 'Avinguda dels Garrofers'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Avinguda dels Garrofers, Sant Andreu de Llavaneres
★★★

Španělsko, Barcelona – severní pobřeží, Sant Andreu de Llavaneres

Španělsko, Barcelona – severní pobřeží, Sant Andreu de Llavaneres
Číslo objektu: ES9489.121.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es9489_121_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 71.274,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Avinguda dels Garrofers', 7-pokojový dům 200 m2. Komfortní zařízení: velký obývací pokoj s TV. Vstup na zahradu. Jídelna. Vstup k zahradnímu sezení. Velká jídelna. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x koupelna/WC. Balkon, terasa. Lehátka (4x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. HUTB007409
Informace o domě (rezidenci)
Urb Rocaferrera: Rodinný dům 'Avinguda dels Garrofers', 2-podlažní. Sant Andreu de LLavaneras, klidná, slunná poloha ve svahu, 4 km od moře, 4 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'000 m2 (oplocený), zahrada 1'700 m2 (oplocená), bazén (hloubka 110 - 200 cm, 01.05.-30.10.). Ping-pong, basketbalový koš, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka, sušička. Parkovací místo (2 x). Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 2 km, nádraží 'Sant Andreu de Llavaneras' 5 km, písečná pláž 'Sant Andreu de Llavaneras' 5 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště 1.5 km, škola plachtění 5 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: La Roca Village 21 km, Parque Aqu?tic Isla Fantasia-Premi? de D 18 km, Barcelona 39 km, Parque Natural de Montnegre el Corredor 15 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Sant Andreu de Llavaneres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pobřežni obec, cca. 38 km severně od Barcelony a 6 km severně od Mataró. Nabíz í veřejný bazén, gol.fová a tenisová hřiště noční kluby. Malé pláž s jemným pískem. Známý přístav jachet 'El Balis'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:27
Mapa stránek ...