Ubytování ve Španělsku, Sierra de Cádiz Ubrique (Andalusie - vnitrozemí) v apartmánu 'El Mirador'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu El Mirador, Sierra de Cádiz Ubrique
★★★

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Sierra de Cádiz Ubrique

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Sierra de Cádiz Ubrique
Číslo objektu: ES5862.5.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5862_5_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.584,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 80 m2, jednoduché a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice a otevřený krb. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí.Sprcha/WC.Terasa 100 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: žehlička.
Informace o domě (rezidenci)
Nový, komfortní, stylový venkovský dům 'El Mirador', rok výstavby 2009, obklopen stromy a poli.Zařízení domu: klimatizace.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce, mimo obec Ubrique, klidná poloha v zeleni, ve svahu. Výhled z domu na jezero, na hory, na krajinu a na les.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 5'000 m2, oplocený), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás, 50 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 6 m x šířka 3 m, otevřeno od 01.06. do 15 .09.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, krytý bazén 2 km, písečná pláž 80 km, sportovní centrum 2 km, golfové hřiště 50 km, tenis 2 km, dětské hřiště, 2 km, autobusová zastávka 2 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 50 km, hlavní silnice v 2 km a letiště v 80 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:01
Mapa stránek ...