Ubytování ve Španělsku, Sierra de Cádiz Ubrique (Andalusie - vnitrozemí) v apartmánu 'Casa Rural Aznalmara'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Casa Rural Aznalmara, Sierra de Cádiz Ubrique
★★★

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Sierra de Cádiz Ubrique

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Sierra de Cádiz Ubrique
Číslo objektu: ES5862.3.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5862_3_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.691,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojov dům pro 6 osob, 80 m2, stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí.Koupelna/WC.Terasa 100 m2, zahradní sezení 100 m2, zahradní nábytek, 3 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, solárium. VR/CA/00468
Informace o domě (rezidenci)
Nový, velký, pěkný venkovský dům 'Casa Rural Aznalmara', rok výstavby 2000, renovovaný v roce 2014, obklopen poli.Zařízení domu: topení dřevem, klimatizace, solárium.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Doporučujeme auto.Poloha: mimo obec Ubrique, klidná poloha na kopci. Výhled z domu na hory a do zahrady.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 2'000 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 100 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 8 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.06. do 15 .09.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, krytý bazén 5 km, koupaliště 5 km, sportovní centrum 5 km, golfové hřiště 40 km, tenis 5 km, jízdárna 2 km, dětské hřiště, 5 km, autobusová zastávka 250 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 40 km a letiště v 70 km. Bazén je na jednom konci 1.20 m hluboký a na druhém konci dosahuje hloubka až 1.80 m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 13:02
Mapa stránek ...