Ubytování ve Španělsku, Moriles (Andalusie - vnitrozemí) v rekreačním domě 'Villa San Luís'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa San Luís, Moriles
★★★

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Moriles

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Moriles
Číslo objektu: ES5076.3.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es5076_3_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.915,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Villa San Luis', 4-pokojový dům 320 m2. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), rádio a stereo přehrávač. Vstup na balkon, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (135 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Malá terasa. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. VTAR/CO/00301
Informace o domě (rezidenci)
1 km od Moriles: Velký, pěkný, komfortní dům 'Villa San Luís', rok výstavby 2000. Mimo obec, 1 km od centra Moriles. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem, bazén (8 x 4 m, 15.04.-30.09.) s roletami. Venkovní sprcha, altán, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka. Příjezd (přírodní cesta). Obchod 1.2 km, supermarket 1.2 km, restaurace 1.3 km, autobusová zastávka 1.3 km. Dětské hřiště 1 km. Atrakce v blízkosti: Córdoba 61 km, Cabra 21 km, Priego de Córdoba 49 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:26
Mapa stránek ...