Ubytování ve Španělsku, El Gastor (Andalusie - vnitrozemí) v apartmánu 'VILLA LOS ALMENDROS'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu VILLA LOS ALMENDROS, El Gastor
★★

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, El Gastor

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, El Gastor
Číslo objektu: ES1168.14.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es1168_14_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.881,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 4 osob, 75 m2 na 2 podlažích, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV a otevřený krb. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna/sprcha/WC.Zahradní sezení 250 m2, 6 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka. CR/CA/00165
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, stylový rodinný dům 'VILLA LOS ALMENDROS', rok výstavby 2000 v roce 2016, obklopen stromy a loukami.Zařízení domu: topení dřevem, ústřední topení, klimatizace, 24-hodinová recepce, masáže, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Doporučujeme auto.Poloha: obce SIERRA DE GRAZALEMA, ve čtvrti El Gastor, mimo obec El Jaral, klidná, slunná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu na jezero, na hory a na les.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 8 m x šířka 6 m), ohniště (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, krytý bazén 90 km, koupaliště 2 m, kamenitá pláž 90 km, písečná pláž 90 km, skalnatá pláž 90 km, autobusová zastávka 2 km. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 100 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:25
Mapa stránek ...