Ubytování ve Francii, Thorigné d'Anjou (Vendée-Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Langevine'. Toto ubytování je pro 15 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 7 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Langevine, Thorigné d'Anjou
★★

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Thorigné d'Anjou

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Thorigné d'Anjou
Číslo objektu: FR2305.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2305_100_1/
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 7 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 23.844,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
10-pokojový dům 360 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a starožitné zařízení: obývací pokoj s otevřený krb. Jídelna. Herní místnost s TV. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Plynové topení (extra). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm, v délce 190 cm), 1x místo ke spaní (90 cm, v délce 190 cm). 1x dětský pokoj s 2x lůžko (120 cm, v délce 190 cm), 1x místo ke spaní (90 cm, v délce 190 cm). 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna/WC, 2x sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril, lehátka (16x). K dispozici: pračka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Stará chalupa 'Langevine'. V obci. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 7'000 m2 (oplocená), bazén oplocený (13 x 5 m, hloubka 100 - 150 cm, 15.06.-15.09.). Tenis. Obchod 4 km, restaurace 4 km, koupaliště 4 km. Golfové hřiště 9 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Bazén na 500 m2 oploceném pozemku, dosažitelném zajištěným vchodem.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Thorigné d'Anjou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, stará, klidná vesnice s 766 obyvatel, 56 km jižně od Laval, 79 km severně od Saumur, 93 km jiho-západně od Le Mans. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Pozoruhodné: 'Manoir de la Harderie' (prohlídky v červenci a srpnu), 'Logis de la Violette', studna St Martin s možností praní. Na břehu řeky Mayenne je 'Manoir de l'Aubiniere' a mlýn Varennes.
informace pro letní ubytování
Bazén. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rajtování, Lion d'Angers 4 km. Rybaření. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Lukostřelba. Plavby po řece. Jezdectví, koňské dostihy v Lion d'Ängers, známé pod 'Mondial du Lion'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:14
Mapa stránek ...